BG TV Talk
28 March 2024 15:26:40
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV & bTV Media Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 76 77 [78] 79 80 81   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV & bTV Media Group | новини и коментари  (Read 247071 times)
Vortex and 17 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #1540 on: 07 December 2022 20:00:26 »

Браво на Mr.D., че е споделил сайта. Толкова време, нямах представа, че имат такъв сайт за такава информация, а следях основно официалният сайт на bTV, повече в раздел bFeed. Дори сега от сайта, се абонирах на имейла за програмен каталог и bFeed.

Доколкото знам на "MasterChef" са започнали вече да го снимат преди седмици. Така че, очаквам да го пуснат през пролетта, със "Сървайвър" и "Ергенът", може би през уикенда. На "Ергенът" са приключили снимките в началото на ноември. Доколко знам от коментари, сезона е станал топ в Бодрум. Дори знам и участничките. Smiley

При тази ситуация, със сигурност ще има и нов сезон на "Фермата", и ще бъде в ефир с "Гласът на България" през есента догодина.

За "Съни бийч" е възможно да са се отказали, защото много набързо го претупаха сезон 2 през май. Цяла година можеха да снимат сезон 3, но пропуснаха възможността за снимки, та явно сигурно за това Иван и Андрей, са се ядосвали през лятото в онзи пост в инстаграм за финансови загуби от някакъв техен проект, все пак имаха готов сценарии за сезон 3. Дано все пак, да не съм прав, и да има снимки в близките месеци през 2023.
Много тъпо, че са прекратили сериала, понеже ми беше един от любимите. "Мен не ме мислете" има в пъти по-нисък рейтинг, пък историята си я довършиха... Undecided

Няма нищо “евентуално” от инфото в моя пост. То е сигурно. Всичко за новия сезон можете да видите тук: https://seasonhighlights.btv.bg/
Точно в тази презентация имаше 2 или 3 неточности за тазгодишния пролетен сезон. Ако не се лъжа, "Мен не ме мислете" или Survivor въобще не беше вписано.
Report Spam   Logged

Pages: 1 ... 76 77 [78] 79 80 81   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy