Hell's Kitchen имаха 18 визитки плюс други сегменти между тях, освен основният елемент на епизода. Няма грам оправдание за това шоу (Dancing Stars) да прави ЧАС И ПОЛОВИНА оувъртайм.
Аз мисля, че цаката им беше да продължат доста след “Хелс Китчън”, за да намажат гледаемост, като хората превключат на тях. Но класиката се повтори отново - “бТВ” са лидери в 4+, “Нова” в 18-49(59). 😄