BG TV Talk
28 March 2024 21:09:42
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

БНТ 3 | новини и коментари

Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Down
  Print  
Author Topic: БНТ 3 | новини и коментари  (Read 44142 times)
0 Members and 8 Guests are viewing this topic.
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #80 on: 21 November 2015 23:47:39 »

Старото студио 3 „акад. Хачо Бояджиев“ вече явно се нарича HD студио „акад. „Хачо Бояджиев“.

Report Spam   Logged
megara
Паток
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 808



WWW
« Reply #81 on: 01 October 2016 18:00:06 »

БНТ планира да смени името на БНТ HD и прави онлайн анкета:

http://bnt.bg/novo-ime
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #82 on: 01 October 2016 18:17:41 »

БНТ планира да смени името на БНТ HD и прави онлайн анкета:

http://bnt.bg/novo-ime
Тъкмо щях да пиша това. Сменят го, защото БНТ 2 и БНТ Свят скоро ще имат HD версии и името ще е без смисъл, а и без това беше само временно още от старта на канала. Най-вероятоно ще спечели БНТ Спорт, макар че аз гласувах за собствена опция - БНТ + или БНТ 4. Знам че така трябваше да се казва младежкия канал, но някак си не ми се връзва канал на БНТ "специфициран" по този начин, а и би трябвало БНТ да си следват "цифровия"  смисъл на брандиране, все пак "културното" БНТ което ще тръгне по някое време ще се казва БНТ 3. П.С. БНТ Спорт+? Това пък защо, при положение че има опция БНТ Спорт, а и отделен канал Спорт+. БНТ лоджик.  Grin
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 757


« Reply #83 on: 01 October 2016 20:09:05 »

Гласувах за БНТ Спорт.  Grin Хубаво е, че са направили анкета, за да решат зрителите на канала новото му име.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #84 on: 02 October 2016 10:23:57 »

И аз гласувах за "БНТ Спорт". Неведнъж съм казвал, че изобщо не ми допада брандирането с числа, защото числото по никакъв начин не показва какъв е профилът на канала... Даже щом планират промени по каналите, нека променят и името на "БНТ2". Със сегашната му програма спокойно би могъл да стане "БНТ Култура" или нещо подобно.
Report Spam   Logged

Nikola
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 177



« Reply #85 on: 02 October 2016 11:05:41 »

аз гласувах за БНТ спорт +
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #86 on: 02 October 2016 14:37:58 »

И аз гласувах за "БНТ Спорт". Неведнъж съм казвал, че изобщо не ми допада брандирането с числа, защото числото по никакъв начин не показва какъв е профилът на канала... Даже щом планират промени по каналите, нека променят и името на "БНТ2". Със сегашната му програма спокойно би могъл да стане "БНТ Култура" или нещо подобно.
Ще има отделен канал "БНТ 3", който всъщност профила му ще е "БНТ Култура", а "БНТ 2" трябва да е "информационен канал", отделно трябва да има и "младежки канал" който да е "БНТ +", както и канал "БНТ Спорт", поне така беше по концепцията на Вяра Анкова от предишното кандидатстване, току виж в края на мандата и преди новия избор на председател си я е изпълнила.  Grin
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #87 on: 02 October 2016 14:42:57 »

Ще има отделен канал "БНТ 3", който всъщност профила му ще е "БНТ Култура", а "БНТ 2" трябва да е "информационен канал", отделно трябва да има и "младежки канал" който да е "БНТ +", както и канал "БНТ Спорт", поне така беше по концепцията на Вяра Анкова от предишното кандидатстване, току виж в края на мандата и преди новия избор на председател си я е изпълнила.  Grin
Ми тогава нека "БНТ2" стане "БНТ Вест" примерно. В момента обаче новините изобщо не са преобладаващи в програмата му, тъй че не е точно информационен канал...
Report Spam   Logged

ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #88 on: 03 October 2016 09:47:13 »

Как "Вест" бре? Това е Национална телевизия и като такава трябва да са на Български имената на каналите и.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #89 on: 03 October 2016 16:15:26 »

Как "Вест" бре? Това е Национална телевизия и като такава трябва да са на Български имената на каналите и.
Че "вест" каква дума е? Grin Не съм предложил BNT News или "БНТ Инфо" точно защото и аз мисля, че трябва имената на каналите да са на български.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #90 on: 04 October 2016 21:14:24 »

Как "Вест" бре? Това е Национална телевизия и като такава трябва да са на Български имената на каналите и.
"БНТ Новини" ли трябва да е името на канала в тоя случай? Като цяло канала би трябвало да не е само новинарски и за това остава с число, а без "новини", "инфо", "вест", или нещо подобно отзад. Иначе и аз не съм фен на числата, но в случая на БНТ май е наложително, а и като цяло (почти) всяка една обществена телевизия в Европа каналите и, поне основните такива, са с числа. Иначе БНТ 2 трябва да се преформатира като тръгне БНТ 3 (Култура)...
Report Spam   Logged
ktamara
Зрител
***
Offline Offline

Posts: 383


« Reply #91 on: 05 October 2016 09:27:51 »

Рай уно, рай дуе и т.н
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #92 on: 19 October 2016 13:06:36 »

Новото име ще бъде БНТ Спорт, ребранда ще е след няколко месеца, най-вероятно по Нова година.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #93 on: 21 January 2017 16:06:52 »

До колкото знам като смениха апаратната пуснаха и тестови HD потоци и за БНТ 2 и БНТ Свят, както и SD такъв за БНТ HD, който трябва да стане БНТ Спорт по някое време. Явно вече започват да ги пускат и за операторите.
For f*cks sake!  Cheesy Cheesy Cheesy

Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #94 on: 21 January 2017 16:45:28 »

Та БНТ 3, та БНТ спорт, та накрая измъдрили "БНТ 3 спорт" Cheesy Cheesy
Report Spam   Logged

spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #95 on: 21 January 2017 16:52:58 »

WTF... Нали уж избраха името "БНТ Спорт". От де се появи сега и тая тройка... Shocked По тая логика да вземат и на "БНТ Свят" да му бутнат една 4-ка в името... Grin
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #96 on: 21 January 2017 17:01:47 »

Това ще е такъв хибрид, какъвто само БНТ могат да измислят. Може и да се чете БНТ Спорт 3, знам ли, ама тогава идва въпроса къде са БНТ Спорт 1 и БНТ Спорт 2?  Grin В момента БНТ HD уж се води спортен канал... ама не съвсем, така с някой филми и други такива неща между събитията, че и този ще е така да си отговарят на името - хем спортен... ама хем не баш... ама пък и HD няма да е само вече щото и другите имат... Пък и културен БНТ 3 щяха да правят... ама пък се оказа че нямали пари за него, може и за това този да е 2 в 1... Ама уж бяха казали миналата година като откриваха новата апаратна че ще пускат и още един канал... Иначе за 3 рожден ден на канала май ще стане ребранда, демек на 6 февруари. Силно се надявам това лого да е само концепт и да не окончателното име на канала, ама като знам БНТ като нищо ще си го оставят на БНТ 3 Спорт...
Report Spam   Logged
Mr.D.
Админ
Говорител
******
Offline Offline

Posts: 917



WWW
« Reply #97 on: 21 January 2017 19:29:03 »

Това ще е такъв хибрид, какъвто само БНТ могат да измислят. Може и да се чете БНТ Спорт 3, знам ли, ама тогава идва въпроса къде са БНТ Спорт 1 и БНТ Спорт 2?  Grin В момента БНТ HD уж се води спортен канал... ама не съвсем, така с някой филми и други такива неща между събитията, че и този ще е така да си отговарят на името - хем спортен... ама хем не баш... ама пък и HD няма да е само вече щото и другите имат... Пък и културен БНТ 3 щяха да правят... ама пък се оказа че нямали пари за него, може и за това този да е 2 в 1... Ама уж бяха казали миналата година като откриваха новата апаратна че ще пускат и още един канал... Иначе за 3 рожден ден на канала май ще стане ребранда, демек на 6 февруари. Силно се надявам това лого да е само концепт и да не окончателното име на канала, ама като знам БНТ като нищо ще си го оставят на БНТ 3 Спорт...

Щом на 6. февруари казваш, че има РД каналът, явно според мен наистина тогава ще е и ще го обявяват нали "На 3-тия си рожден ден се превръща в БНТ 3 спорт" и разни подобни...
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #98 on: 30 January 2017 18:40:24 »

Още нищо не са тръгнали да обявяват за ребранд, но като знам БНТ най-вероятно обявяването ще е от единия ден за следващия...
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #99 on: 07 February 2017 13:10:50 »

7-ми сме, мина шести, какво става с ребранда? Иначе визията дали ще си остане същата?
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy