BG TV Talk
28 March 2024 15:36:45
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

Столичани в повече | новини и коментари

Pages: [1] 2   Go Down
  Print  
Author Topic: Столичани в повече | новини и коментари  (Read 9856 times)
0 Members and 1 Guest are viewing this topic.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« on: 12 February 2014 14:31:37 »

Report Spam   Logged

Share on Facebook Share on Twitter

Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #1 on: 12 February 2014 20:52:55 »

Супер! Това е единствения БГ сериал който следя.
Report Spam   Logged
replay92
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 58


« Reply #2 on: 23 March 2014 13:34:46 »

И аз следя само Столичаните от БГ сериалите... не мога да повярвам, че вече са чак на 7 сезон. Гледал съм сигурно всичките им епизоди. Много смешен филм представящ българския живот такъв - какъвто е само, че  по-комичен.
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #3 on: 28 September 2014 10:36:39 »

Осми сезон ще започне пролетта, това каза Христо Гърбов в „Тази неделя“.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #4 on: 14 August 2015 14:39:52 »

Най-дълголетният български сериал „Столичани в повече“ се завръща тази есен по bTV

Хитовата комедийна драма „Столичани в повече” се завръща тази есен в прайм тайма на bTV. Епизодите от новия девети сезон ще забавляват зрителите с колкото познати, толкова и изненадващи в своята същност сюжетни линии. Те ще бъдат представени през призмата на комичното, за което ще допринесе и участието на гост-звезди като футболиста Благой Георгиев, актьорите Евгени Будинов и Робърт Янакиев, и рап звездата 100 кила. В ново амплоа ще влезе и един от сценаристите на сериала и водещ на „Студио Сървайвър: Камбоджа” - Христина Апостолова.

Още с първия епизод зрителите на bTV ще станат свидетели на последиците от интервюто, което Радко даде в последния епизод на 8 сезон и без да иска разкри измамите на баща си. В резултат Рангел Чеканов вече не е премиер, грози го затвор, а отношенията му с Гълъбина са на път да се разпаднат отново.

Неговият доскорошен съперник за сърцето на Гълъбина - Пацо, най-после е свободен и се изявява като готвач в ресторанта на Спас „Пантарей”. Двамата авери отново ще се хвърят в приключение, в основата на което е поставен исторически артефакт. Проблемите на Лютови ще бъдат свързани не само със заема на Спас, но и с дъщеря им Яна, която все повече се отдалечава от семейното огнище. Това ще породи много разпри сред доскоро единното семейство, което в крайна сметка ще стигне почти до разпад.

Отец Григорий най-после ще се върне в църквата, но трябва да премине през изпитателен период. Секретарят на Синода му възлага задачата да стане „моралният стожер” в „града на греха” – Студентски град.

Телевизионното продуцентство и риалити форматите ще са в основата на най-драматичните събития в 9 сезон на „Столичани в повече”. Идеята тръгва от Андрей и Пепи, които все още продуцират успешното си ток шоу, но вече не са добри приятели. В крайна сметка обичаните от всички герои ще се окажат участници не само в комичен сериал, но и в едно уникално риалити с неочакван победител.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #5 on: 08 March 2016 00:58:56 »

Обещаващо промо на десети сезон:

Report Spam   Logged
Bubbles
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 70


I love powerpuff


WWW
« Reply #6 on: 17 May 2016 10:14:23 »

Смятам че е крайно време този сериал да завърши окончателно или рискува да се превърне в българската версия на "Докато свят светува".
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #7 on: 17 May 2016 11:12:30 »

Колкото и да го харесвам, в топ 3 ми е на бг сериали, от поне 3 сезона насам вече буксуват, да не кажа, че дават на задна. А можеше пресен бг сериал да е вече в 3ти сезон примерно.
Report Spam   Logged
Bubbles
Потребител
*
Offline Offline

Posts: 70


I love powerpuff


WWW
« Reply #8 on: 17 May 2016 11:24:19 »

Именно!
Едни и същи ситуации се повтарят във всеки сезон по различен начин.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #9 on: 18 May 2016 11:30:54 »

Ще има и сезон 11, понеже имат договор с "ьТВ" за него, но след това и аз се надявам да няма повече.
Report Spam   Logged

Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #10 on: 02 June 2016 00:56:17 »

Ще има и сезон 11, понеже имат договор с "ьТВ" за него, но след това и аз се надявам да няма повече.
Преди малко гледах финала на 10 сезон и ми се видя като финал на сериала.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #11 on: 02 June 2016 01:14:04 »

Преди малко гледах финала на 10 сезон и ми се видя като финал на сериала.
Аз не съм го гледал още, но самият Евтим Милошев беше казал, че имат договор и за сезон 11, пък и сезон 10 не е обявен като последен. Сутринта Павел Станчев беше гост в сутрешния блок и говориха за бъдещата програма на телевизията, та нищо не каза за "Столичани в повече", че ще приключва. Иначе аз неведнъж съм казвал, че му е време вече да свършва, понеже просто вече няма какво да им се случи на героите.
Report Spam   Logged

Bobby
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 185


« Reply #12 on: 02 June 2016 01:28:20 »

Перфектен беше епизода. Според мен така трябва да свърши вместо да има 11 сезон, който на всяка цена ще е бозав.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #13 on: 02 June 2016 02:25:27 »

Перфектен беше епизода. Според мен така трябва да свърши вместо да има 11 сезон, който на всяка цена ще е бозав.
Току що го изгледах и аз също съм на мнение, че епизодът си е като финал на сериала, а не на сезона. Иначе се поразрових и намерих въпросното интервю на Евтим Милошев, което е за "24 часа": https://www.24chasa.bg/Article/5297630 Уточнявам, че интервюто е от февруари и затова в отговора на Евтим се казва, че още снимат сезон 10.

Quote
- Какво се случва със “Столичани в повече”?

- В момента снимаме 10-и сезон. Имаме договор и за 11-и. Предстоят разговори с Би Ти Ви да решим дали ще бъде последен, или ще има продължение.
Report Spam   Logged

BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #14 on: 20 December 2016 11:13:26 »

.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #15 on: 20 December 2016 12:18:50 »

Е, време беше да го приключат. Имат обаче да излъчват още 2 сезона, тъй че краят по телевизията най-вероятно ще е догодина по това време.
Report Spam   Logged

The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #16 on: 20 December 2016 16:37:47 »

Мдаа, значи свършва и той най-сетне, тъкмо се чудехме какво ще става там.  Smiley А колегата е прав че има 2 сезона неизлъчени, така че или ще завърши по това време догодина, или пък другия вариант е да го излъчват лятото и да съвърши някъде тогава. Иначе ми се струва че ще свърши там, където започна - в Извор.  Cheesy
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #17 on: 20 December 2016 18:12:05 »

Мдаа, значи свършва и той най-сетне, тъкмо се чудехме какво ще става там.  Smiley А колегата е прав че има 2 сезона неизлъчени, така че или ще завърши по това време догодина, или пък другия вариант е да го излъчват лятото и да съвърши някъде тогава. Иначе ми се струва че ще свърши там, където започна - в Извор.  Cheesy
Зависи как го излъчват, ама силно се съмнявам да е по 2 епизода на седмица, за да го приключат по-рано.
Report Spam   Logged

BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #18 on: 20 December 2016 19:38:42 »

Най-вероятно 11-и сезон ще го пуснат пролетта и 12-и – есента. Не мисля, че ще искат да му избомбят последните епизоди, както направиха с „Революция Z“ или „Къде е Маги?“, все пак им е най-успешният сериал и дори в последните си сезони имаше добър рейтинг.
Report Spam   Logged
TONI
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 276


« Reply #19 on: 29 December 2016 00:09:40 »

"Столичаните" завършват с 12 сезона, 157 епизода. Явно 12-тия сезон ще се излъчва есента.
Report Spam   Logged
Pages: [1] 2   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy