BG TV Talk
29 March 2024 13:24:53
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length
 
  Home Help Search BG TV News CN BG Fans Facebook Contact us Staff List Login Register  

bTV Comedy | новини и коментари

Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Down
  Print  
Author Topic: bTV Comedy | новини и коментари  (Read 49096 times)
0 Members and 4 Guests are viewing this topic.
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #20 on: 17 April 2014 11:19:26 »

То всъщност дори и клипчетата от заставките с робота и от предаванията на GTV не са взети от оригинални им архив, а от Вбокса. Ясно си се виждат инициалите на потребителите, които са ги качвали върху клиповете, най малкото нямаше да са с това качество, ако бяха от архива. А на теория би трябвало да имат целия архив на Триада и на ТВ2, ПРО.БГ и Ринга...
Те архива си го имат, ама като нищо не е подредено, им е 100 пъти по-лесно да го извадят от интернет... Това се отнася и за другите телевизии, а не само за ьТВ. Миналата година, когато "Новините на Нова" имаха рожден ден, "Нова" бяха направили същото - бяха взели кадри от стари емисии от интернет, а не от собствения си архив...
Report Spam   Logged

Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #21 on: 29 April 2014 14:38:40 »

Преди малко видях реклама на „Аламинут“, в която промотират премиерни епизоди с разписание всеки вторник от 17:00. В програмата за този вторник не присъства, но го има от следващия с времетраене един час.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #22 on: 27 May 2014 14:18:07 »

От 16 юни „Новите съседи“ се завръщат по bTV Comedy с разписание всеки делник от 18:00 и всеки уикенд от 15:00. Най-вероятно след като повторят излъчените досега епизоди, ще започне и премиерно излъчване на следващите сезони, както направиха и с „Кухня“.
Report Spam   Logged
TopCat
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 183



WWW
« Reply #23 on: 27 May 2014 20:07:43 »

Тези се сетиха и за трети сезон на Glee. Междувременно преди седмица - две приключи излъчването на пети сезон в САЩ. Изобщо не са назад ххахахахх!
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #24 on: 07 July 2014 15:09:59 »

Quote from: http://on.fb.me/1j8j77z, bTV Comedy
В отговор на многото запитвания искаме да зарадваме всички – нови епизоди на „Новите съседи” ЩЕ ИМА! Повече информация за стартовата дата и дните и часовете на излъчване ще обявим идните седмици тук Wink
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #25 on: 19 July 2014 01:23:47 »

От 31 юли по bTV Comedy започва „Семейство Флинтстоун“ с разписание всеки делничен ден от 12:00 и 19:30.
Report Spam   Logged
The TV Boy
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 2 377


Администратор


« Reply #26 on: 19 July 2014 14:44:07 »

От 31 юли по bTV Comedy започва „Семейство Флинтстоун“ с разписание всеки делничен ден от 12:30 и 19:30.
По пътя на логиката тези би трябвало да излъчват повечко анимации, особено сега след като са част от групата на Тайм Уорнър...
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #27 on: 20 July 2014 01:48:37 »

Като говорим за Time Warner, бих се радвал, ако пуснат някоя анимация на Adult Swim. Нашият CN абсурд да излъчат подобно нещо, заради руснаците.
Report Spam   Logged
secet
Зяпач
**
Offline Offline

Posts: 122


« Reply #28 on: 20 July 2014 07:45:09 »

Като говорим за Time Warner, бих се радвал, ако пуснат някоя анимация на Adult Swim. Нашият CN абсурд да излъчат подобно нещо, заради руснаците.
И какъв точно им е проблема на руснаците Grin
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #29 on: 20 July 2014 09:50:48 »

От 31 юли по bTV Comedy започва „Семейство Флинтстоун“ с разписание всеки делничен ден от 12:30 и 19:30.

Яко.Дано да го дават , защото и преди пишеше същото за май , а пък даваха Новите Съседи
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #30 on: 20 July 2014 14:52:55 »

И какъв точно им е проблема на руснаците Grin
Имат строги правила за телевизията.

Яко.Дано да го дават , защото и преди пишеше същото за май , а пък даваха Новите Съседи
Реклама пуснаха, мисля че е сигурно.

От 31 юли по bTV Comedy започва „Семейство Флинтстоун“ с разписание всеки делничен ден от 12:30 и 19:30.
От 12:00 е, объркал съм се.
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #31 on: 07 August 2014 01:01:53 »

От 16 юни „Новите съседи“ се завръщат по bTV Comedy с разписание всеки делник от 18:00 и всеки уикенд от 15:00. Най-вероятно след като повторят излъчените досега епизоди, ще започне и премиерно излъчване на следващите сезони, както направиха и с „Кухня“.
Дано да се окажа прав. На 28 август свършва повторението на четвърти сезон, което означава, че на 29 би трябвало да започнат и новите епизоди (премиерата на пети сезон), защото напоследък въртят рекламата за тях (новите епизоди).
Report Spam   Logged
Iordan
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 1 541



« Reply #32 on: 13 August 2014 00:52:53 »

Дано да се окажа прав. На 28 август свършва повторението на четвърти сезон, което означава, че на 29 би трябвало да започнат и новите епизоди (премиерата на пети сезон), защото напоследък въртят рекламата за тях (новите епизоди).
Официално потвърдено!
Report Spam   Logged
naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #33 on: 11 September 2014 18:35:54 »

Абе имам един много тъп въпрос, че няма кво да правя и реших да чешам клавиатурата повечето 16:9 канали, са си 16:9 и си стоят широки, а защо от всичките национални телевизии и спомагателните им канали, само бтв комеди като дам Оригинална картина на телевизора ми я дава 4:3, а реално примерно Слави вчера беше 16:9, както й логото на бтв комеди. Не са минали на 16:9 в апаратната ли ? Знам, като си дам на 16:9 всичко си е нормално, но ми стана любопитно защо се получава така. Знам, че бтв-то си сменят логотата спрямо това, което дават.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #34 on: 11 September 2014 18:44:40 »

Абе имам един много тъп въпрос, че няма кво да правя и реших да чешам клавиатурата повечето 16:9 канали, са си 16:9 и си стоят широки, а защо от всичките национални телевизии и спомагателните им канали, само бтв комеди като дам Оригинална картина на телевизора ми я дава 4:3, а реално примерно Слави вчера беше 16:9, както й логото на бтв комеди. Не са минали на 16:9 в апаратната ли ? Знам, като си дам на 16:9 всичко си е нормално, но ми стана любопитно защо се получава така. Знам, че бтв-то си сменят логотата спрямо това, което дават.
Според мен е правилно така, защото те дават повече продукции в 4:3, отколкото в 16:9.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак
******
Offline Offline

Posts: 4 997



« Reply #35 on: 11 September 2014 20:50:00 »

Абе имам един много тъп въпрос, че няма кво да правя и реших да чешам клавиатурата повечето 16:9 канали, са си 16:9 и си стоят широки, а защо от всичките национални телевизии и спомагателните им канали, само бтв комеди като дам Оригинална картина на телевизора ми я дава 4:3, а реално примерно Слави вчера беше 16:9, както й логото на бтв комеди. Не са минали на 16:9 в апаратната ли ? Знам, като си дам на 16:9 всичко си е нормално, но ми стана любопитно защо се получава така. Знам, че бтв-то си сменят логотата спрямо това, което дават.
Това май зависи от настройките на кабелния ти оператор. При мен примерно на всички канали на "ьТВ" като пропорция на картината стои 4:3, а тя реално е 16:9. На "Нова" още същия ден като минаха в 16:9, ми се оправи автоматичната пропорция...
Report Spam   Logged

naskox
Говорител
****
Offline Offline

Posts: 556



« Reply #36 on: 11 September 2014 20:53:22 »

Това май зависи от настройките на кабелния ти оператор. При мен примерно на всички канали на "ьТВ" като пропорция на картината стои 4:3, а тя реално е 16:9. На "Нова" още същия ден като минаха в 16:9, ми се оправи автоматичната пропорция...

Сигурно е така, бтв екшън и основния отдавна са ми застопорени на 16:9, но от последното преминаване на 16:9 на всичките им канали, вече всичко е 16:9, без реално бтв комеди, малко трудно е за обясняване. БНТ не го прави този номер. Предполагах, че е нормален процес при преминаването от 4:3 къ,м 16:9, но с Нова го няма.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #37 on: 07 October 2014 09:02:05 »

Днес се разхождах из каналите и като стигнах да БТВ Комеди се натъкнах на ,,The Looney Tunes Show"! И то в 16:9 и с българският диблаж на КН Cheesy. Още малко и ще направят блок като този:
vbox7.com/play:13e4f02c6b
Report Spam   Logged
BlooMac
Админ
Маниак
******
Online Online

Posts: 1 143



WWW
« Reply #38 on: 07 October 2014 14:14:22 »

Няма лошо. Бих се радвал, ако излъчват „Време за приключения“ и „Парк шоу“ нецензурирани, защото bTV Comedy, нито са зависими към руснаците, нито към британците.
Report Spam   Logged
flaboyblast
Маниак
*****
Offline Offline

Posts: 1 197



« Reply #39 on: 07 October 2014 14:59:37 »

Няма лошо. Бих се радвал, ако излъчват „Време за приключения“ и „Парк шоу“ нецензурирани, защото bTV Comedy, нито са зависими към руснаците, нито към британците.
Не мисля че ще ги излъчват, поне докато не ги спрат от производство, защото всички досега излъчени анимации са спрени от производство! Иначе и аз нямам против да ги излъчват, но ако ги излъчват ще е по-добре да ги излъчват по БТВ, защото там ще са в ХД Grin
Report Spam   Logged
Pages: 1 [2] 3 4 ... 8   Go Up
  Print  
 
Jump to:  

Powered by EzPortal
Bookmark this site! | Upgrade This Forum
Free SMF Hosting - Create your own Forum

Powered by SMF | SMF © 2016, Simple Machines
Privacy Policy