BG TV Talk
17 June 2021 02:13:06
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

Home Help Search BG TV News CN BG Fans Ask Facebook Contact us Staff List Login Register  

NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари

Pages: 1 ... 83 84 [85] 86 87   Go Down
  Print  
Author Topic: NOVA & NOVA Broadcasting Group | новини и коментари  (Read 151179 times)
Sharo
Потребител
*

« Reply #1680 on: 22 April 2021 21:15:15 »

Силно се надявам "Пътят на честта" да няма втори сезон.  Grin Първият беше под всякаква критика, пък и си имаше хубав финал.

Иначе миналата есен "Кошмари в кухнята" беше в понеделник от 20:00ч., като почна в средата на сезона и съответно дългият понеделнишки епизод на "Игри на волята" беше скъсен и си стана като останалите на дължина.

В петък от 20:00ч. вървеше All Inclusive, но не знам дали планират нов сезон, както и на "Братя" и "Отдел издирване".
"Братя" е доста харесван и популярен сериал, така че предполагам, че ще има нов сезон. All inclusive взе да се изчерпва, а за "Отдел издирване" лично според мен няма подходящ слот през есенния сезон.
Report Spam   Logged
mariokrushkin
Зрител

« Reply #1681 on: 22 April 2021 22:07:14 »

"Братя" е доста харесван и популярен сериал, така че предполагам, че ще има нов сезон. All inclusive взе да се изчерпва, а за "Отдел издирване" лично според мен няма подходящ слот през есенния сезон.
Аз също мисля ,че Братя доста се харесва и гледа ,макар че този сезон доста забозя . Отдел издирване тръгна добре ,но нещо ме загуби мен лично ,а и наистина според мен за есенния сезон няма място . All inclusive не е лош,ама май е по-добре  да е последен сезон или поне да зачакат другата пролет за нов  .
Report Spam   Logged
alex_086
Потребител
*

« Reply #1682 on: 23 April 2021 17:41:55 »

https://nova.bg/accents/view/2021/04/21/323902/%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE-%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B4%D0%B8%D0%BE-%D1%82%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B8-%D0%BD%D0%BE%D1%89%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%B8%D1%83%D0%BC%D1%84%D0%B0-%D1%81-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F%D0%BD-%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%B2-%D0%BC%D0%BE%D0%BD-%D0%B4%D1%8C%D0%BE/

„Нощта на Триумфа“ - специално студио по проследяването на наградите „Oscars“. Само по NOVA!
Интересно, правата за излъчването на церемонията купуват ли се, защото явно само по НОВА ще се излъчва, другите медии няма да имат специални студия.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак

« Reply #1683 on: 23 April 2021 18:00:03 »

Да, засега "Братя" е интересен, но все пак е едва втори сезон. Надявам се да не прекалят като с "Откраднат живот", който загуби интереса ми още към 4-5 сезон. Grin

На All Inclusive още миналия сезон ми беше тъпичък, пък и финалът му си беше като за финал на сериала, но като почнаха снимките на сезон 3, казаха, че са спечелили някаква програма за популяризиране на България като туристическа дестинация, та не знам дали това означава, че ще има още сезони.

Впрочем "Игри на волята" също е малко скучно с толкова дълги епизоди, та ако ги направят едночасови, си се отваря още един потенциален слот за нови продукции от 22:00 до 23:00ч.
Report Spam   Logged

naskox
Говорител

« Reply #1684 on: 24 April 2021 10:25:50 »

Да, определено сезон 2 на игри на волята, едвам го изтраях на моменти, превръща се в биг брадър сеири, вместо да е повече време за самите игри.
Report Spam   Logged
studentmercedes454
Потребител
*

« Reply #1685 on: 24 April 2021 18:20:08 »

Съгласен съм първият сезон на Игри на волята беше много по-интересен.
Report Spam   Logged
TopCat
Говорител

« Reply #1686 on: 24 April 2021 18:36:11 »

Едвам изтърпях вторият сезон, въпреки че игрите страшно много ми харесват.

Всички тези абсолютни тъпотии с двете сестри почти ме отказаха да гледам предаването.

Ако видя, че и третия сезон започне по такъв начин, няма дори и да се занимавам да гледам повече от първите може би десетина епизода, макс.
Report Spam   Logged

Hater by Design.
Ivaylo15
Зяпач
**

« Reply #1687 on: 24 April 2021 20:31:47 »

В момента излъчват повторение на "Темата на Нова" вместо "Карай направо". Мисля, че след предаването миналата седмица е ясно защо. Надявам се тази "журналистка" Диана Найденова да не я виждаме на екран вече.   Roll Eyes
Язък...Явно не е свалена от ефир. Днес отново имаше издание на предаването "Карай назад"  Grin Толкова политическа пропаганда, събрана в 13 мин, досега не бях слушал.
Report Spam   Logged
Sharo
Потребител
*

« Reply #1688 on: 25 April 2021 07:38:48 »

Язък...Явно не е свалена от ефир. Днес отново имаше издание на предаването "Карай назад"  Grin Толкова политическа пропаганда, събрана в 13 мин, досега не бях слушал.
Само да я видя, сменям канала просто. Нейното подлагане и сервилност нямат граници вече.... Angry
Report Spam   Logged
Sharo
Потребител
*

« Reply #1689 on: 02 May 2021 18:46:57 »

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Obmislyat-vrushtaneto-na-edno-ot-nai-golemite-rialiti-predavaniya-u-nas-1080157
Какво мислите за възможното завръщане на Брадъра? Интересното е дали от Нова ще го върнат или ще опитат нещо съвсем ново. Мисля, че в никакъв случай не биха посмели да конкурират Игри на волята със Сървайвър.
Report Spam   Logged
maxicoo
Потребител
*

« Reply #1690 on: 02 May 2021 21:59:32 »

https://www.plovdiv24.bg/novini/interesno/Obmislyat-vrushtaneto-na-edno-ot-nai-golemite-rialiti-predavaniya-u-nas-1080157
Какво мислите за възможното завръщане на Брадъра? Интересното е дали от Нова ще го върнат или ще опитат нещо съвсем ново. Мисля, че в никакъв случай не биха посмели да конкурират Игри на волята със Сървайвър.
Ако го върнат, изтривам директно НОВА от телевизора, както направих преди години с БТВ.
Report Spam   Logged
Robimir
Говорител

« Reply #1691 on: 03 May 2021 00:19:45 »

Ако го върнат, изтривам директно НОВА от телевизора, както направих преди години с БТВ.
А защо не я изтри още, когато го излъчваха? Cheesy
Report Spam   Logged
studentmercedes454
Потребител
*

« Reply #1692 on: 04 May 2021 16:21:12 »

Аз просто няма да го гледам.
Report Spam   Logged
TV Novinite
Потребител
*

« Reply #1693 on: 05 May 2021 00:17:48 »

Ето нещо, което сме изпуснали, между разправиите с реалити форматите.
United Media купи правата за излъчване на баскетболните срещи на FIBA

Международната баскетболна асоциация (FIBA) постигна дългосрочно партньорство с United Media по отношение на правата за излъчване и разпространение на световните и континентални първенства и турнири, организирани под егидата на FIBA, в България, страните от бивша Югославия, Гърция и Кипър.

От страна на FIBA, дългосрочното партньорство представлява уникална възможност едни от най-големите имена в излъчването на спортно съдържание в Европа да осигурят цялостно покритие на най-значимите международни баскетболни първенства и турнири - спортните канали на Нова Броудкастинг Груп в България, Sportklub в страните от бивша Югославия и Nova в Гърция и Кипър.

Очаквам да купят още и още права, дори да отмъкнат от конкурентите си.
А ето и линка за цялата подробна статия, ако се интересувате: https://televisionbg.wixsite.com/televisionnews/post/united-media-kupi-pravata-za-izluchvane-na-basketbolnite-sreshti-na-fiba
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак

« Reply #1694 on: 05 May 2021 22:16:18 »

Ето нещо, което сме изпуснали, между разправиите с реалити форматите.
Очаквам да купят още и още права, дори да отмъкнат от конкурентите си.
А ето и линка за цялата подробна статия, ако се интересувате: https://televisionbg.wixsite.com/televisionnews/post/united-media-kupi-pravata-za-izluchvane-na-basketbolnite-sreshti-na-fiba
Ами, все пак имат бая спортни канали и трябва да запълнят програмите им. Grin Не разбрах обаче за колко години са купили правата, пише само, че сделката е дългосрочна.

Впрочем през уикенда е имало интервю с Теодора Духовникова и тя потвърждава, че "Дяволското гърло" ще има втори сезон: https://nova.bg/accents/view/2021/05/01/325072/%D0%B4%D1%8F%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D1%81%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B3%D1%8A%D1%80%D0%BB%D0%BE-%D1%81-%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B4%D1%83%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%BE-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%B8-%D0%B2%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8-%D1%81%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BD/

За момента са работи по сценария, но силно се надявам той да бъде реализиран по-бързо от първия сезон, че там имаше 2 години работа по пост-продукцията. Grin
Report Spam   Logged

TV Novinite
Потребител
*

« Reply #1695 on: 06 May 2021 00:49:52 »

Преди време бяхме загатнали как бихме искали да излгеждат каналите, притежавани от United Group. Намерихме време и „ребрандирахме“ не само главните канали, ами и останалите.
Тук оставяме визуализация на проекта ни. Поставяме изображенията в малък размер, за да не пълним излишно форума с празно пространство.

А ако ви е интересно и искате да прочете още, оставяме линк към пълната статия: https://televisionbg.wixsite.com/televisionnews/post/idea-za-rebrand-na-kanalite-na-united-group
Очакваме коментарите ви Smiley
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак

« Reply #1696 on: 06 May 2021 12:48:18 »

Преди време бяхме загатнали как бихме искали да излгеждат каналите, притежавани от United Group. Намерихме време и „ребрандирахме“ не само главните канали, ами и останалите.
Тук оставяме визуализация на проекта ни. Поставяме изображенията в малък размер, за да не пълним излишно форума с празно пространство.

А ако ви е интересно и искате да прочете още, оставяме линк към пълната статия: https://televisionbg.wixsite.com/televisionnews/post/idea-za-rebrand-na-kanalite-na-united-group
Очакваме коментарите ви Smiley

Точно тази визия ми е любимата и за съжаление неизползвана от "Нова". Дано някой от екипа на медията види тези примерни лога и почерпи идеи от тях! Единствената ми забележка е към логото на Diema Sport и Nova Sport - би било хубаво двете думи да са с еднакъв шрифт, както е при Diema Family.
Report Spam   Logged

pesho
Зрител

« Reply #1697 on: 19 May 2021 22:54:35 »

Преди два дни са свършили снимките на Пътя на честта. Ще се излъчва тази есен. Информацията е от инстаграма на актьора Ивайло Захариев.
Report Spam   Logged
spike
Админ
Маниак

« Reply #1698 on: 20 May 2021 17:12:41 »

Преди два дни са свършили снимките на Пътя на честта. Ще се излъчва тази есен. Информацията е от инстаграма на актьора Ивайло Захариев.
Може би в бързината си се объркал, но тогава започнаха снимките, а не са свършили. Grin Доколкото знам, сериалът ще се снима цяло лято.
Report Spam   Logged

fe na tv
Потребител
*

« Reply #1699 on: 24 May 2021 19:59:13 »

По-горе споменатата идея за нови лога на Нова и другите канали ми харесва много. Даже и аз си я бях измислил преди доста време. Само не одобрявам идеята за ребранд на N1 в Nova News (BG, HR, S, BH) защото N1 е по-разпространения вариант.
Report Spam   Logged
Pages: 1 ... 83 84 [85] 86 87   Go Up
  Print  

Jump to: